enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Vali Seddar Yavuz, kontrol noktasından kaçmaya çalışan otomobilin metrelerce sürüklediği polis memurunu hastanede ziyaret etti…!

Vali Seddar Yavuz, kontrol noktasından kaçmaya çalışan otomobilin metrelerce sürüklediği polis memurunu hastanede ziyaret etti…!
15.10.2021 16:30
A+
A-

Vali Seddar Yavuz ve İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, kontrol noktasından kaçmaya çalışan otomobilin metrelerce sürüklediği polis memurunu hastanede ziyaret etti…

Vali Yavuz: ‘Bu tür kendini bilmez, topluma yük olan insanların peşinden koşmaya devam edeceğiz’

Vali Seddar Yavuz ile İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, hastanede tedavi altında olan yaralı polis memuru Bedir Yıldız’ı ziyaret etti. Başhekim Dr. Adem Çakır, yaralı polis memurunun sağlık durumu hakkında Yavuz ve Tipioğlu’na bilgi verdi. Yavuz ve Tipioğlu, yaralı polis memuru Yıldız’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaret sonunda hastane poliklinikleri önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Yavuz, “Kendini bilmez kural tanımaz bir şahsın kontrol sırasında kaçarak polis memurumuzu yaralamış ve aslında milletimizi yaralamıştır. Bu tür kendini bilmez, şahsiyeti gelişmemiş, topluma yük olan insanların peşinden koşmaya devam edeceğiz” dedi.

LÜTFEN KURALLARA UYALIM
Vali Yavuz, “Vatandaşlarımızdan beklentimiz kurallara uymaları. Emniyet mensupları tarafından can ve mal kayıplarını en aza indirmek için bu çevirmeleri yapıyoruz. Gencecik yeni nesil bir evladımız ölümden döndü. Dün geçici şuur kaybı yaşadı. Şuanda omzunda kırık ve dirseğinde problemleri var. Ancak buradan kamuoyuna bir kez daha çağrıda bulunuyorum. Lütfen kurallara uyalım. Güvenlik birimlerimiz sizler için çalışıyor” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.