enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Tahir Büyükakın Önemli Açıklamalarda Bulundu…!

Tahir Büyükakın Önemli Açıklamalarda Bulundu…!
24.10.2021 12:46
A+
A-

“Diyorlar ki projeye sözümüz yok. Tabi, orada rekabet edemeyeceklerini anladılar” diyen Başkan Büyükakın, “Peki neye karşılarmış, ranta karşılarmış. Proje deyince akıllarına bunların rant geliyor. Yani bir yerde bir şey yapmak istediklerinde, bunlar kime ne vereceklerini düşünüyorlar sadece. Kafalarında proje diye bir şey yok ki. Onlar için rant varsa proje var” dedi.

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığı 61. Genişletilmiş İlçe Danışma toplantısına katıldı. İki yıllık süreç içeresinde 31 eser ve hizmeti tamamladıklarını, bunun yatırım bedeli olarak 151 milyon 609 bin TL olduğunu ifade eden Başkan Büyükakın, “91 milyon 628 bin TL’lik yatırım bedeliyle 28 eser ve hizmetimizi yapıyoruz. 17 projemizi hayata geçirecek olmakla birlikte Çayırova ilçemize bugüne kadar 76 eser ve hizmetlerimizle 243 milyon 237 bin TL’lik yatırım gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

“ORDA REKABET EDEMEYECEKLERİNİ ANLADILAR”
Yeşil bir Çayırova, yeşil bir Kocaeli için çok çalıştıklarını ifade eden Başkan Büyükakın, “9 milyon ağacımızı toprakla buluşturduk. Her konuda çok çalışıyoruz. Biz çalışıyoruz. Yatırım tutarlarımıza baktığımızda bunu görüyoruz. Peki onlar ne yapıyor. Sadece algıya çalışıyorlar. Başka ne yapıyorlar. Diyorlar ki projeye sözümüz yok. Orda rekabet edemeyeceklerini anladılar. Peki neye karşılarmış, ranta karşılarmış. Proje deyince bunların akıllarına rant geliyor. Yani bir yerde bir şey yapmak istediklerinde, kime ne vereceklerini düşünüyorlar sadece. Kafalarında proje diye bir şey yok ki. Onlar için rant varsa proje var. Sadece onu düşünüyorlar” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.