enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kocaeli’de 36 Öğretmen Pozitif, 25 Sınıf Karantinada…!

Kocaeli’de 36 Öğretmen Pozitif, 25 Sınıf Karantinada…!
07.11.2021 11:35
A+
A-

1 Kasım-5 Kasım tarihleri arasında Kocaeli’de en 25 sınıf süreli uzaktan eğitime geçerken 36 öğretmenin ise pozitif olduğu öğrenildi.

6 Eylül 2021 itibariyle bir buçuk yıldır yapılamayan yüz yüze eğitim başladı. Yüz yüze eğitimin başlamasının ardından okullarda tedbir amaçlı süreli uzaktan eğitim uygulanıyor. Kocaeli’de ise 1 Kasım-5 Kasım tarihleri arasında en az 25 sınıf, uzaktan eğitime geçti. Eğitim-Sen’den edinilen bilgilere göre bu hafta en az 36 öğretmenin test sonucu pozitif çıkarken, 2 öğrencinin pozitif olduğu, 4 öğretmenin ise karantinada olduğu öğrenildi.

36 ÖĞRETMEN POZİTİF
Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi 1 öğretmen, Derince Turgut Reis İlkokulu 1 öğretmen, İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4 öğretmen, Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi 2 öğretmen, Başiskele Vali İhsan Dede İlkokulu 1 öğretmen, Alparslan Ortaokulu 3 öğretmen, Yeniyalı Fahri Korutürk İlkokulu 2 öğretmen, Körfez TÜPRAŞ 50. Yıl Anadolu Lisesi 2 öğretmen, Kartepe Sarımeşe Ortaokulu 1 öğretmen, İzmit Ziya Gökalp İlkokulu 1 öğretmen, İzmit Lisesi 2 öğretmen, Bahçecik Ortaokulu 1 öğretmen, Alparslan Ortaokulu 5 öğretmen, Bahçecik İlkokulu 2 öğretmen, Çamlıtepe MTAL 3 öğretmen, Ford Otosan Ortaokulu 2 öğretmen, Alikahya Fatih Ortaokulu 1 öğretmen, Kartepe Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi 2 öğretmen pozitif. Yavuz Selim İlkokulu’nda bir öğrenci, TÜPRAŞ 50. Yıl Anadolu Lisesi bir öğrenci pozitif. Ayrıca İzmit Lisesi’nde 3 öğretmen, Melikşah Anadolu Lisesi’nde ise 1 öğretmen karantina.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.